Menu Zavrieť

PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE

v našej ponuke nájdete plastové okná a dvere známych a kvalitných značiek REHAU, SALAMANDER a ALUPLAST

PLASTOVÉ OKNÁ REHAU

GENEO +

Energetická efektívnosť v perfekcii. Plnoarmovaný okenný profil z higtech materiálu RAU-FIPRO®
GENEO je z energetického hľadiska najlepší systém okenných profilov, ktorý je v súčasnosti k dispozícii s konštrukčnou hĺbkou 86 mm.

Podrobné informácie

GENEO + PASSIV

GENEO PHZ (certifikovaný pre pasívne domy) predstavuje ďalší vývojový stupeň systému GENEO. Integráciou termomodulov a špeciálneho stredového tesnenia sa GENEO PHZ stáva certifikovaným riešením pre pasívne domy.

Podrobné informácie

SYNEGO

Okná z tohto systému sú ideálnym riešením pre rodinné domy s použitím všetkých vysokoúčinných izolačných skiel, až po trojité zasklenie. Viackomorová technika okrem toho využíva vzduch ako izolačné médium.

Podrobné infrmácie

BRILANT Classic

REHAU Brillant-Design kombinuje tepelnú izoláciu s pestrými riešeniami dizajnu. Či s konštrukčnou hĺbkou 70 mm alebo 80 mm – systém je ideálnym komponentom novostavieb alebo sanácií.

Podrobné infrmácie

PLASTOVÉ OKNÁ SALAMANDER

Najnovšia generácia teplých okien. Odporúčame pre energeticky úsporné stavby. Výhodný pomer medzi vysokou kvalitou, tepelnou účinnosťou a cenou výrobku.
Podrobné informácie

Spojenie modernej technológie, funkčnosti a skvelého dizajnu. Okná najvyššej triedy s charakteristickou snehobielou farbou a leskom profilu.
Podrobné informácie

Eleganciu a pohodlie v jednom. Kombinácia maximálnej bezpečnosti, vysokej tepelnej a akustickej izolácie. Odolné proti vonkajším vplyvom a charakteristické intenzívnou bielou farbou.
Podrobné infrmácie

PLASTOVÉ OKNÁ ALUPLAST

Milióny použití, tento systém boduje vďaka svojej dobrej a overenej stabilite ako aj rozmanitosti dizajnu. Voliteľne vyššia bezpečnosť a vybavenie.
Podrobné informácie

Bezpečný systém renovácie so zvýšenou ochranou proti vlámaniu: safetec inside veľmi šikovne zabraňuje pokusom o vypáčenie. Safetec inside –
pre vyššiu odolnosť voči vlámaniu v okennom ráme
Podrobné informácie

A7000

Spoľahlivý v oblasti novostavieb: osvedčený systém IDEAL 7000® sa postará o vyššiu kvalitu bývania a dobrú energetickú efektivitu. Voliteľne vyššia bezpečnosť a vybavenie.
Podrobné infrmácie

Veľmi dobrá hodnota izolácie a vyššia bezpečnosť predurčujú tento systém na použitie v novostavbách. Safetec inside –
pre vyššiu odolnosť voči vlámaniu v okennom ráme
Podrobné infrmácie

Máte otázku?

napíšte nám, alebo zavolajte

Intrust

Mobil: 0907 800 627

Vaše telefonáty vybavíme radi v pracovných dňoch
od 7:30 do 15:00