Menu Zavrieť

Garážové brány

v našej ponuke nájdete kvalitné a certifikované garážové brány od popredných výrobcov ako Hörmann či Lamelland. Máte záujem o klasické krídlové riešenia, alebo moderné sekcionálne zatváranie či dokonca o priemyselné garážové brány? Stačí si vybrať.

Sekcionálne brány sa otvárajú zvislo a sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tejto konštrukcii je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou. Sekcionálne garážové brány je možné zabudovať do každého otvoru garáže a tieto poskytujú až o 14 cm väčšiu šírku prejazdu ako výklopné brány. Okrem toho sú optimálne utesnené na všetkých štyroch stranách vďaka trvalo elastickým tesneniam odolným voči poveternostným vplyvom.

Krídlové garážové brány sú vhodné pre použitie v miestach, do ktorých nie je možné osadiť sekciovú bránu, pretože nevyžadujú žiadny priestor vo vnútri garáže. Podmienkou použitia tohto typu brány je rovina v mieste pohybu krídiel, aby ich bolo možné fixovať pomocou zarážok proti samovoľnému privretiu.

Prečo si vybrať naše riešenie?

Priemyselná brána spĺňa všetky požiadavky kladené na bránu určenú do intenzívnej prevádzky. Pohyblivé časti kovania sú testované a dimenzované na 20 000 cyklov. Bezpečnosť zabezpečujú integrované bezpečnostné prvky. K bránam dodávame prislušenstvo a doplnky podľa individuálnych požiadaviek. Maximálny rozmer brány je limitovaný použitým typom kovania.

Máte otázku?

napíšte nám, alebo zavolajte

Intrust

Mobil: 0907 800 627

Vaše telefonáty vybavíme radi v pracovných dňoch
od 7:30 do 15:00