Menu Zavrieť

Interiérové štúdio Intrust

Už viac ako desať rokov pomáhame našim klientom s výberom a montážou plastových okien, dverí, garážových brán a žalúzií. Sme spoľahlivým partnerom nie len pre firmy, ale aj pre bežných koncových zákazníkov. Zastupujeme rôzne známe a overené značky a ponúkame výrobky najvyššej kvality za výhodné ceny.

Správny nákup okien to je investícia od ktorej záleží kvalita života. Naše výrobky spájajú v sebe estetiku s prednosťami, ktoré  z nich činia  funkčné a trvácne výrobky. Zákazníci rozhodujúci sa pre naše okná, vyberajú značku s tradíciou, ktorá im zaručí úspory a dovolí sa pozrieť na svet zo širšej perspektívy.

Európsky štandard našich výrobkov potvrdzujú získané certifikáty a názory užívateľov. Ich funkčnosť a komfort, aký poskytujú, nachádzajú uznanie u zákazníkov z rôznych štátov.

Vďaka inovatívnemu sklu s funkčnými vlastnosťami Super Spacer, sa naše okná odlišujú vysokou tesnosťou a dlhou životnosťou. Pokročilá technológia účinne chránia pred chladom, hlukom a znižuje výskyt kondenzácie vodnej pary. Dbáme o to, aby praktické riešenia išli ruka v ruke s bohatstvom dizajnu, prispôsobené rôznym požiadavkám. V našej ponuke nájdete okná v 3 rôznych tvaroch (SX: klasický rovný tvar, RX: originálny zaoblený tvar, CX: neobvyklý konkávny tvar), a vo viac ako 20 rôznych farbách.

Okná, to je investícia na dlhé roky. Sme si istí vysokou kvalitou a životnosťou našich výrobkov. Poskytujeme najdlhšiu na trhu, až 10 ročnú záruku.

Potreby a finančné možnosti zákazníkov sú rôzne. Chápeme to! V našej ponuke sa našli modely pre každého. Rozdiel medzi jednotlivými kategóriami sa týka tak cien okien, ako aj výrobného štandardu.

Intrust
Intrust

Sme tu pre vás každý deň

Tel: 058/ 731 00 57
Mobil: 0907 800 627
Mail: info@intrust.sk